V podhůří Beskyd v Jablunkovské brázdě se jednoho dne zrodila myšlenka tvořit ze dřeva pro okolní svět užitečné a pro srdce libé předměty a dekorace. Díky vymoženostem jmény internet a mobil, se tato krásná myšlenka stávala den za dnem skutečností. A tak po několika měsících příprav, na kterých se podílelo mnoho šikovných lidí, přišel na světlo světa Naturalwood.

Naturalwood je nově vznikající firma, která se zabývá prodejem různorodého dřevěného zboží. V našem širokém sortimentu si vyberete výrobky pro Váš soukromý i pracovní život. Také nabízíme možnost gravírování na výrobky pro reklamní či dárkové účely. Ale především jsme milovníci dřeva a přírodních materiálů, jelikož jsme přírodou obklopeni takřka od narození, a v dnešní technicky zaměřené době je fajn na chvíli se zastavit a vnímat dary matky Přírody. Při práci, kterou se snažíme dělat profesionálně, využíváme dřevo vytěžené ve slezských Beskydech. Výběr sortimentu zboží podléhá důkladnému výběru dle potřeb a přání našich zákazníků. Všechny výrobky před umístění na internetový obchod testujeme, aby co nejméně docházelo k jejich reklamaci. Naše výrobky tvoříme láskyplně s důrazem na čistotu a preciznost, tak byste byli co nejvíce spokojeni. Věříme, že spolupráce s námi bude pro Vás příjemným zážitkem a budeme se snažit Vás v dobrém slova smyslu neustále překvapovat.

Díky těmto skutečnostem, jsme se rozhodly každý měsíc se zaměřit na jeden výrobek či jeden typ výrobků z našeho různorodého sortimentu a blíže Vám je představit. Díky článkům z cyklu Naše výrobky se můžete dozvědět plno informací od výroby až po jejich využití v domácnosti. Začínáme v listopadu a prozkoumáme si výrobky, které se budou týkat blížících se Vánoc.